Co robimy?

Sprawdź czym zajmujemy!

Zobacz jak możemy CI pomóc!

Gruzeo.eu oferuje wywóz śmieci oraz wywóz gruzu na terenie Trójmiasta i okolic. Są to różnego rodzaju śmieci, odpady, resztki, gruz, opony, sprzęty, meble, urządzenia. Zabieramy niepotrzebne rzeczy z mieszkań, domów, biur, sklepów, ogrodów, garaży, magazynów. Zajmujemy się wywozem śmieci, przyjmując nawet takie zlecenia, których nie chce się podjąć konkurencja.

Zabrane śmieci oddajemy w miejsca, gdzie są jeszcze potrzebne, na przykład organizacjom charytatywnym lub poddajemy recyklingowi. W ostateczności wywozimy je na wysypisko śmieci.

Przyjeżdżamy ciężarówką i sami ładujemy wszystko, czego chce się pozbyć klient. Zostawiamy po sobie porządek, a za usługę płaci się zgodnie z ilością wywiezionych rzeczy, a nie gabarytami kontenera, pojemnika czy samochodu. To uczciwa i korzystna dla klienta opcja.

Skorzystaj z naszych usług! Smieciowoz.pl ma najlepszą ofertę na wywóz śmieci!

Zabieramy więcej niż konkurencja. PEŁNA LISTA

Oferujemy także OPRÓŻNIANIE I SPRZĄTANIE GDAŃSK GDYNIA

Oferujemy dodatkowo usługi DDD +

Dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja i wiele innych metod chemicznych, fizycznych i termiczno-chemicznych

Niszczenie środkami fizycznymi, biologicznymi i chemicznymi owadów, a także innych stawonogów szkodliwych ze względów sanitarnych.
Niszczenie drobnoustrojów i ich przetrwalników. W przeciwieństwie do antyseptyki dotyczy przedmiotów i powierzchni użytkowych.
Grupa różnorodnych zabiegów, mających na celu zwalczenie gryzoni i zabezpieczenie przed nimi chronionych obiektów.
Usuwanie niepożądanego zapachu z artykułów codziennego użytkowania, wody, olejów, ciała, powietrza, wnętrz lub strumieni gazów.
Dezynfekcja bez użycia środków chemicznych, gdzie czynnikiem biobójczym jest ozon – gaz o silnych właściwościach utleniających.
System Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli mający na celu zapewnienie bezpieczeństwa żywności przez identyfikację i oszacowanie skali zagrożenia.
Czynniki zewnętrzne bywają zabójcze dla budynków, a w szczególności dla samej elewacji, która jako pierwsza przyjmuje na siebie ich destrukcyjne działania.

Opinie naszych Klientów