Wywóz Urządzeń

Zabieramy urządzenia AGD

Wywóz urządzeń

Chyba każdy ma czasami problem, co zrobić ze starą lodówką, pralką, telewizorem czy innym sprzętem AGD i RTV. Zwłaszcza, kiedy ma spore gabaryty, brak dużego samochodu do przewózki i kogoś do pomocy. Podczas wynoszenia można uszkodzić podłogę, ściany, także na klatce schodowej, które bardzo często są wąskie.

Do tego dochodzi fakt, że nie można tak po prostu zostawić lodówkę na śmietniku osiedlowym czy pod domem. Stare urządzenia zawierają ozon i inne pierwiastki chemiczne, które szkodzą środowisku. Dlatego warto przekazać je w świadome zagrożenia ręce.

Firma Smieciowoz.pl od lat zajmuje się wywozem urządzeń odpowiedzialnie i bezpiecznie. Zadzwoń, a przyjedziemy i sami wyniesiemy niepotrzebne rzeczy, a następnie po sobie posprzątamy. Jeśli urządzenia są choć trochę sprawne – trafią w ręce osób potrzebujących. W innym razie zajmiemy się bezpiecznym recyklingiem i odpowiedzialnym składowaniem.

Zadzwoń – 501 589 997 lub napisz wiadomość. Umówimy się na spotkanie w dwugodzinnym przedziale czasowym, a o przyjeździe poinformujemy na pół godziny przed dotarciem na miejsce. Nasi pracownicy wycenią wywóz urządzeń i od razu je ze sobą zabiorą. Twoim zadaniem jest tylko złożenie zamówienia i cieszenie się porządkiem.

Typy zabieranych urządzeń:

Opinie naszych Klientów