Często zadawane pytania

Tu znajdziesz odpowiedzi

Masz pytania na temat wywozu śmieci?

Na te najczęściej zadawane udzielamy odpowiedzi poniżej, ale pamiętaj, by skontaktować się z nami, jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości. Chętnie pomożemy!

Czym zajmuje się firma Smieciowoz.pl?

Na te najczęściej zadawane udzielamy odpowiedzi poniżej, ale pamiętaj, by skontaktować się z nami, jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości. Chętnie pomożemy!

Jakie śmieci zabieracie?

Niemal wszystkie odpady, które są w stanie udźwignąć dwie osoby bez korzystania ze specjalistycznego sprzętu.

Oto lista najczęściej zabieranych odpadów:

Nie zabieramy:

Pytania i odpowiedźi

Tak. Mamy niezbędne pozwolenia oraz ubezpieczenie.
Bo tylko rzeczywista weryfikacja ilości rzeczy daje pełen obraz, ile można zabrać na jeden przewóz.
Wiele zależy od aktualnego obłożenia. Termin możesz na bieżąco sprawdzać, dzwoniąc do nas. Pamiętaj, by podać dokładny adres zlecenia.
Umawiamy przyjazd auta w dwugodzinnym przedziale, a kierowca zawsze dzwoni około pół godziny przed przyjazdem, uprzedzając o konkretnym czasie przyjazdu.
Jest to mile widziane, ale niekonieczne. Kierowcy mogą sami oszacować koszt wywozu śmieci i ustalić szczegóły telefonicznie.
Musimy to zawsze przeanalizować. Praca w nocy przy wywozie gruzu jest niebezpieczna, ale można zabrać np. meble. Każde zlecenie wymaga innego podejścia, dlatego zachęcamy do rozmowy.
Część śmieci dostaje drugie życie, bo trafia do potrzebujących. Inne poddajemy segregacji i recyklingowi, a pozostałe trafiają na wysypisko.
Tylko urządzenia elektryczne. Wywozem farb, azbestu, ropy zajmują się specjalistyczne firmy.
Tak. W naszej ofercie są również przeprowadzki, a także przewóz mebli i innych rzeczy.
Koszt obejmuje takie działania, jak: przyjazd autem ciężarowym dwóch osób, samodzielny załadunek, sprzątanie, segregacja, recykling, opłaty za paliwo i za składowanie na wysypisku.
Mamy ciężarówkę, grabie, szuflę, miotłę, taczkę, wózek.
Bo sami załadujemy i posprzątamy, Ty nic nie musisz robić. Bo wynajmując kontener płacisz za całość, bez względu na to, ile wyrzuciłeś śmieci. A u nas płacisz za rzeczywiste odpady do wywiezienia.
Około 12-13 m3 o wymiarach: 3,3 x 2 x 2 m (dł./szer./wys.).

Opinie naszych Klientów