Wywóz Mebli

Pozbądź się niepotrzebnych ,mebli

Wywóz mebli

Stare meble można sprzedać, ale co w sytuacji, kiedy są zbyt zniszczone lub nie wzbudziły u nikogo zainteresowania? Czy masz je gdzie wyrzucić? Czy dasz radę je wynieść, nie niszcząc przy tym ścian i swojego kręgosłupa?

W takiej sytuacji pomyśl o firmie Smieciowoz.pl. W naszej ofercie znajduje się wywóz mebli Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice. Odbierzemy je od Ciebie, sami załadujemy na samochód i spróbujemy oddać w ręce osób czy placówek, które się z tego ucieszą.

Co zabieramy? Wszystkie meble, a w tym: łóżka, kanapy, fotele, stoły, krzesła, komody, segmenty, sofy, biurka, stoliki, regały, pufy, szafki, meblościanki, meble kuchenne, meble łazienkowe, zabudowy, a także meble ogrodowe.

Kiedy warto po nas zadzwonić? Kiedy musisz opróżnić zakupione mieszkanie ze starych rzeczy albo w sytuacji, kiedy zostały kupione nowe meble, a stare zajmują miejsce. Pamiętaj, że przyjedziemy nawet po jeden fotel, a Ty zapłacisz tylko za daną rzecz, nie za cały samochód.

Zadzwoń – 501 589 997 lub napisz wiadomość. Umówimy się na spotkanie w dwugodzinnym przedziale czasowym, a o przyjeździe poinformujemy na pół godziny przed dotarciem na miejsce. Nasi pracownicy wycenią wywóz i zabiorą meble ze sobą.

Ile kosztuje wywóz mebli w Gdańsku, Gdyni, Sopocie i w okolicach Trójmiasta?
Auto ma ładowność 14m3, co daje do około 1,5 tony załadunku. Koszt całości to 1500 zł brutto. Z kolei minimalny koszt to tylko 150 zł brutto. Sprawdź inne ceny wywozu śmieci.

Opinie naszych Klientów